diveservicejpg

     Nurkowanie to nie sport, to odkrywanie jedynego nie odkrytego do końca przez ludzi świata – dołącz do odkrywców !!


     Firma stworzona została z myślą o wszystkich, których fascynuje świat podwodny oraz osób ceniących dobrą zabawę w gronie ludzi pozytywnie zakręconych sportami wodnymi .

Główną działalnością firmy jest kompleksowa obsługa płetwonurków w zakresie doradztwa sprzętowego i szkoleń płetwonurkowych, nauk pływania oraz organizacja wypraw nurkowych. Poza tym wypożyczamy, sprzedajemy i serwisujemy sprzęt nurkowy.
Tworząc tą firmę mieliśmy na myśli przybliżyć środowisko podwodne ; jezior, mórz ,oceanów oraz każdych zbiorników wodnych nadających się do płetwonurkowania. Podstawą naszych szkoleń oraz wypraw jest bezpieczeństwo osób które z nami schodzą pod wodę a w dalszej kolejności wiedza oraz doskonałe opanowanie sprzętu oraz umiejętności radzenia sobie ze środowiskiem w którym nurkujemy. W przeciągu 14 lat działania firmy DIVE SERVICE wyszkoliliśmy w sumie około 550 osób na rożne stopnie płetwonurkowania ,wiele z tych osób do tej pory związane jest z naszym klubem ,wiele z tych osób jest już instruktorami czynnie szkolącymi w rożnych federacjach nurkowych. Podróżujemy po całym świecie i chętnie podzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi dobrych miejsc nurkowych i baz nurkowych. Dla nas liczy się człowiek, bezpieczeństwo, wiedza i jakość wyszkolenia.
Jeśli masz ochotę i zamiar wyszkolić się w bezpiecznych warunkach, pod opieką doświadczonych instruktorów, przyswoić wiedzę w profesjonalny i przystępny sposób oraz przeżyć wspaniałą przygodę która może się okazać drogą twojego życia – przyłącz się do nas.

Call Now Button

Facebook