Kursy motorowodne

Depositphotos_2281384_original

Witamy w ośrodku szkoleniowym Grupa Mateo – Szkolenia motorowodne. Jesteśmy oficjalnym organizatorem szkoleń i egzaminów na patenty motorowodne – zarejestrowanym w Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego. Organizujemy kursy motorowodne na stopień sternika motorowodnego, motorowodnego sternika morskiego oraz licencje na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających. Działamy na terenie województwa lubelskiego, ale również na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Baza nasza mieści się w porcie Marina Puławy, gdzie mamy doskonałe zaplecze techniczne z bezpośrednim dostępem do pomostów cumowniczych. Kursy motorowodne prowadzimy również w porcie w Kazimierzu Dolnym i w Janowcu. Na życzenie klienta szkolenie możemy przeprowadzić w dowolnej lokalizacji, należy wówczas zadbać o salę wykładową i bezpieczny dostęp do wody.

Dysponujemy dwiema łodziami motorowymi z silnikami 20KM oraz 40KM, na których prowadzone są zajęcia praktyczne. Możemy dojechać z łodziami w dowolne miejsce. Zajęcia manewrowe możemy też przeprowadzić na łodziach samych zainteresowanych.

Pasja, doświadczenie zawodowe oraz liczne odbyte rejsy żeglarskie to zalążek działalności jaką jest prowadzenie szkoły motorowodnej. Nasza kadra to wytrawni motorowodniacy oraz żeglarze, posiadający uprawnienia Instruktora sportów motorowodnych, Instruktora motorowodnego PZMWiNW oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania ratownictwa wodnego.

Zajęcia szkoleniowe prowadzi Mateusz Komorek – Instruktor posiadający uprawnienia:

1.  Absolwent SGGW Warszawa

2. Ratownik WOPR  z uprawnieniami zawodowymi

– ratownik śródlądowy

– ratownik morski

– ratownik basenowy

3. Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

4. Motorowodny Sternik Morski

5. Jachtowy Sternik Morski

6. Instruktor Motorowodny PZMWiNW

7. Instruktor sportów Motorowodnych MENiS

8. ISSA QUALIFIED CREW

9. PADI DIVEMASTER

10.RYA MARINE RADIO SHORT RANGE (VHF) CERTYFICATE

 

Indywidualne podejście do potrzeb kursanta, elastyczność ustalanych terminów spotkań, nowoczesne metody prowadzenia zajęć oraz wysoka jakość świadczonych usług tj. nowe łodzie motorowe, sala wykładowa z wszelkimi pomocami multimedialnymi to przeważający argument dlaczego warto skorzystać z naszej oferty. Z usług naszych korzystają klienci różnych branży. Organizujemy kursy indywidualne jak również dla zorganizowanych grup jak np.

– ochotniczce Straże Pożarne

– kandydaci do straży granicznej

– kandydaci do służby w Policji,

– kandydaci na Ratowników WOPR

– kandydaci do Straży granicznej,

– studenci Akademii Wychowania Fizycznego,

– straż rybacka,

Ponadto patent motorowodny jest uprawnieniem dającym dodatkowe punkty kandydatom do szkoły policyjnej, straży granicznej, straży pożarnej. Patenty te wymagane są również w ratownictwie wodnym.

Kursy na Sternika Motorowodnego nie wymagają wcześniej opanowanych umiejętności. Uczymy od podstaw, wdrażamy niezbędne metody szkoleniowe i zapewniamy pełne przygotowanie do egzaminów na patenty i licencje. W naszej ofercie mamy kursy od podstaw, ale również odświeżanie wiadomości dla osób posiadających już odpowiednie przygotowanie.

NASZE SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ W OPARCIU O NOWE ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI Z DNIA 9 KWIETNIA 2013r.  W SPRAWIE UPRAWIANIA TURYSTYKI WODNEJ —– KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ !!!

Oferta cenowa kursów obejmuje:

– dogodne i elastyczne formy prowadzenia zajęć,

– przygotowanie pełnej dokumentacji do egzaminu, wymaganej przez PZMiNW,

– załatwienie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem patentu pod zdanym egzaminie,

– dojazd do klienta,

– szkolenia stacjonarne,

– szkolenia weekendowe,

– zajęcia indywidualne,

– konsultacje,

– egzaminy wewnętrzne ułatwiające przygotowanie do egzaminu PZMWiNW

– multimedialną formę prowadzenia zajęć teoretycznych,

– zniżki dla studentów oraz młodzieży uczących się.

Zajmujemy się również doradztwem motorowodnym w zakresie:

– pomoc przy zakupie własnej łodzi,

– dobór silników do łodzi,

– dobór przyczep podłodziowych,

– pomoc przy rejestracji łodzi,

– przeglądy silników w zakresie wymiany filtrów i olejów,

– konserwacje, remonty łodzi z laminatu,

– slipowanie i wodowanie łodzi,

– transport łodzi,

Call Now Button

Facebook