Depositphotos_6603604_original

UPRAWNIENIA:
Osoba posiadająca patent motorowodnego sternika morskiego jest uprawniona do prowadzenia jachtów motorowych:
1)   po wodach śródlądowych;
2)   o długości kadłuba do 18m po wodach morskich.
WYMAGANIA:
1)   ukończyła 18. rok życia;
2)   odbyła co najmniej dwa rejsy po wodach morskich w łącznym czasie co najmniej 200 godzin żeglugi;
3)   zdała egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności
SZKOLENIA:

 Szkolenia przygotowujące do egzaminu na stopień motorowodnego sternika morskiego odbywają się w oparciu o wymagania egzaminacyjne zawarte w rozporządzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zajęcia odbywają się cyklicznie i rozpoczynają się zebraniem informacyjnym w każdy poniedziałek tygodnia o godzinie 18:00 w porcie Marina Puławy. Wcześniej jednak prosimy o kontakt telefoniczny aby dokonać zapisu. Szkolenie trwa do 7 dni, w zależności od ilości uczestników. Godziny i terminy spotkań ustalamy indywidualnie na pierwszym zebraniu w każdy poniedziałek. Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie multimedialnej prezentacji w sali konferencyjne portu Marina. Szkolenie praktyczne odbywa się na łodziach motorowych z silnikiem o mocy 30KM i 40KM. Część manewrowa kursu- odejście od nabrzeża, dojście do nabrzeża odbywa się w obrębie portu, pływanie w ślizgu oraz pozostałe manewry szkoleniowe prowadzimy na nurcie Wisły.

Jeżeli uczestnik szkolenia nie może być na wszystkich zajęciach  w danym tygodniu, może dokończyć szkolenie w późniejszym ustalonym dowolnie terminie

ZAPISZ SIĘ NA KURS
Please wait...
Call Now Button

Facebook